Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Nicholas Huang Mr. Nicholas Huang
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-82028988 Е-пошта:sales1@sanan-cctv.com
Избрана производи
За нас

Со над 10 години акумулација во ова поле за видео-монитори, ние, Шенжен Санан Технологија копродукции, Ltd, станавме еден од водечките производители на производи за видео надзор во Шенжен, Кина. Изградивме комплетен систем на производи и имаме големо искуство во производството на надзорните камери и обезбедувањето разни решенија за надзор. До сега, ние располагаме со фабрика со површина од 2000 квадратни метри и 366 работници се вработени да обезбедат производство.

Нашиот систем на производи вклучува:

АХД Четири во една камера

Дигитален видео-рекордер

Мрежна камера

Мрежен видео-рекордер

Комплет за видео надзор

Паметен безбедносен уред (како што е идентификација на лице, автоматско препознавање на таблички со бројки, AI-камера)

Температурен уред (како што е Термичката камера, ТВ-бесконтактен термометар COVID-19 )

Посветени уреди за надзор

Надзор на возилото

Безжична камера (како соларна камера, wifi камера, 4G камера, панорамска камера)

Додатоци за видео надзор

Нашите клучни производи се AHD четири во еден фотоапарат и мрежната камера.

Нашите нови производи се Температурен уред.

Покрај тоа, ние нудиме услуги за OEM и ODM. Со цел да им обезбедиме најдобри производи и услуги за нашите клиенти, нашиот тим за квалификации ќе направи строг тест за нашите производи пред испораката, а нашиот оддел за после продажба ќе се обиде најдобро да ги реши проблемите за нашите клиенти со помош на нашите тим за техника.

Нашата мисија е да ги натераме нашите клиенти и нашите идни клиенти не само да можат да добиваат квалитетни производи, туку и да уживаат во прекрасното искуство за купување во нашата компанија. И, ќе бидеме многу ценети ако можеме да добиеме ваша kindубезна маслинова гранка

Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас

Со над 10 години акумулација во ова поле за видео-монитори, ние, Шенжен Санан Технологија копродукции, Ltd, станавме еден од водечките производители на производи за видео надзор во Шенжен, Кина. Изградивме комплетен систем на производи и имаме големо искуство во производството на надзорните камери и обезбедувањето разни решенија за надзор. До сега, ние располагаме со фабрика со површина од 2000 квадратни метри и 366 работници се вработени да обезбедат производство.

Нашиот систем на производи вклучува:

АХД Четири во една камера

Дигитален видео-рекордер

Мрежна камера

Мрежен видео-рекордер

Комплет за видео надзор

Паметен безбедносен уред (како што е идентификација на лице, автоматско препознавање на таблички со бројки, AI-камера)

Температурен уред (како што е Термичката камера, ТВ-бесконтактен термометар COVID-19 )

Посветени уреди за надзор

Надзор на возилото

Безжична камера (како соларна камера, wifi камера, 4G камера, панорамска камера)

Додатоци за видео надзор

Нашите клучни производи се AHD четири во еден фотоапарат и мрежната камера.

Нашите нови производи се Температурен уред.

Покрај тоа, ние нудиме услуги за OEM и ODM. Со цел да им обезбедиме најдобри производи и услуги за нашите клиенти, нашиот тим за квалификации ќе направи строг тест за нашите производи пред испораката, а нашиот оддел за после продажба ќе се обиде најдобро да ги реши проблемите за нашите клиенти со помош на нашите тим за техника.

Нашата мисија е да ги натераме нашите клиенти и нашите идни клиенти не само да можат да добиваат квалитетни производи, туку и да уживаат во прекрасното искуство за купување во нашата компанија. И, ќе бидеме многу ценети ако можеме да добиеме ваша kindубезна маслинова гранка

Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање