Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Nicholas Huang Mr. Nicholas Huang
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-82028988 Email:sales1@sanan-cctv.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh

Me mbi 10 vjet akumulim në këtë fushë të monitorimit të videove CCTV, ne, Shenzhen Sanan Technology Co, Ltd, jemi bërë një nga prodhuesit kryesorë të produkteve CCTV në Shenzhen të Kinës. Ne kemi ndërtuar një sistem të plotë të produkteve dhe kemi shumë përvojë në prodhimin e kamerave të mbikëqyrjes dhe ofrimin e zgjidhjeve të ndryshme të mbikëqyrjes. Deri tani, ne posedojmë një fabrikë me sipërfaqe 2000 metra katrorë dhe 366 punëtorë janë të punësuar për të siguruar prodhimin.

Sistemi ynë i produktit përfshin:

AHD Katër në Një Kamera

Regjistrues dixhital video

Kamera e rrjetit

Regjistruesi i videos në rrjet

Paketë CCTV

Pajisja inteligjente e sigurisë (të tilla si Identifikimi i Fytyrës, Njohja Automatike e Pllakave të Numrave, Kamera AI)

Pajisja e temperaturës (të tilla si Kamera termike, termometri jo-kontaktues COVID-19 )

Pajisjet e Vëzhgimit të Përkushtuar

Mbikëqyrja e automjeteve

Kamera wireless (të tilla si Kamera Diellore, Kamera wifi, kamera 4G, Kamera Panoramike)

Aksesorë CCTV

Produktet tona kryesore janë AHD Four in One Kamera, dhe Kamera e Rrjetit.

Produktet tona të reja janë Pajisja e Temperaturës.

Përveç kësaj, ne ofrojmë shërbime OEM dhe ODM. Në mënyrë që të sigurojmë produktet dhe shërbimet më të mira për klientët tanë, ekipi ynë QC do të bëjë testin e rreptë për produktet tona para dorëzimit, dhe departamenti ynë pas shitjes do të përpiqej më së miri për të zgjidhur problemet për klientët tanë me ndihmën e tonë ekipi i teknikës.

Misioni ynë është të bëjmë klientët tanë dhe klientët tanë të ardhshëm jo vetëm të marrin produkte me cilësi të mirë, por edhe të shijojnë përvojën e mrekullueshme të blerjes në kompaninë tonë. Dhe do të ishim shumë të vlerësuar nëse mund të pranojmë degën tuaj të ullirit që bashkëpunon.

Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh

Me mbi 10 vjet akumulim në këtë fushë të monitorimit të videove CCTV, ne, Shenzhen Sanan Technology Co, Ltd, jemi bërë një nga prodhuesit kryesorë të produkteve CCTV në Shenzhen të Kinës. Ne kemi ndërtuar një sistem të plotë të produkteve dhe kemi shumë përvojë në prodhimin e kamerave të mbikëqyrjes dhe ofrimin e zgjidhjeve të ndryshme të mbikëqyrjes. Deri tani, ne posedojmë një fabrikë me sipërfaqe 2000 metra katrorë dhe 366 punëtorë janë të punësuar për të siguruar prodhimin.

Sistemi ynë i produktit përfshin:

AHD Katër në Një Kamera

Regjistrues dixhital video

Kamera e rrjetit

Regjistruesi i videos në rrjet

Paketë CCTV

Pajisja inteligjente e sigurisë (të tilla si Identifikimi i Fytyrës, Njohja Automatike e Pllakave të Numrave, Kamera AI)

Pajisja e temperaturës (të tilla si Kamera termike, termometri jo-kontaktues COVID-19 )

Pajisjet e Vëzhgimit të Përkushtuar

Mbikëqyrja e automjeteve

Kamera wireless (të tilla si Kamera Diellore, Kamera wifi, kamera 4G, Kamera Panoramike)

Aksesorë CCTV

Produktet tona kryesore janë AHD Four in One Kamera, dhe Kamera e Rrjetit.

Produktet tona të reja janë Pajisja e Temperaturës.

Përveç kësaj, ne ofrojmë shërbime OEM dhe ODM. Në mënyrë që të sigurojmë produktet dhe shërbimet më të mira për klientët tanë, ekipi ynë QC do të bëjë testin e rreptë për produktet tona para dorëzimit, dhe departamenti ynë pas shitjes do të përpiqej më së miri për të zgjidhur problemet për klientët tanë me ndihmën e tonë ekipi i teknikës.

Misioni ynë është të bëjmë klientët tanë dhe klientët tanë të ardhshëm jo vetëm të marrin produkte me cilësi të mirë, por edhe të shijojnë përvojën e mrekullueshme të blerjes në kompaninë tonë. Dhe do të ishim shumë të vlerësuar nëse mund të pranojmë degën tuaj të ullirit që bashkëpunon.

Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim